Duran Kadın ve Gençlere Yönelik Çalışmalara Öncelik Verecek

Son Güncelleme:

Yayın Tarihi:

AK Parti Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Rıdvan Duran, kadın ve gençlere yönelik projelerini ailenin bütünlüğünü gözeterek hayata geçireceklerini açıkladı.

Duran, yaptığı açıklamada, “Kadın ve gençlik, Sakarya’nın geleceğinin inşasında en önemli unsurlardır. Bu nedenle, kadın ve gençlere yönelik projelerimizde ailenin bütünlüğünü gözeterek hareket edeceğiz. Ailenin güçlendirilmesi, kadın ve gençlerin daha iyi bir yaşam sürmesi için temel şarttır.” dedi.

Ailenin Bütünlüğünü Koruyacak Projeler

Duran, kadın ve gençlere yönelik projelerini hayata geçirirken ailenin bütünlüğünü gözeteceklerini vurguladı. Ailenin güçlendirilmesi gerektiğini belirten Duran, “Aile, toplumun temel taşıdır. Ailenin güçlendirilmesi, kadın ve gençlerin daha iyi bir yaşam sürmesi için temel şarttır. Bu nedenle, kadın ve gençlere yönelik projelerimizde ailenin bütünlüğünü gözeterek hareket edeceğiz.” diye konuştu.

Kadın ve Gençlere Yönelik Çalışmalara Öncelik

Büyükşehir Belediye Başkanı olması durumunda, kadın ve gençlere yönelik çalışmalara ayrı bir önem vereceklerini belirten Duran, “Kadın ve gençler, toplumun en önemli unsurlarıdır. Onların yaşam standartlarını yükseltmek ve fırsat eşitliği sağlamak için çalışacağız. Bu doğrultuda, kadın ve aile hizmetleri alanında yapılacak çalışmalarda yeni bir yapılanmaya gideceğiz. Bu alandaki çalışmaları tek elden toplayacak ve daha etkin bir şekilde yürüteceğiz. Ayrıca sadece kadını değil aileyi de kapsayacak projeler geliştireceğiz.” dedi.

Kadınların ve Gençlerin Sosyal ve Kültürel Yaşamlarına Katkı

Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Rıdvan Duran, kadın ve gençlere yönelik yapmayı plandıkları çalışmalara ilişkin şu açıklamalarda bulundu :

“Kadınların ve gençlerin sosyal ve kültürel yaşamlarına katkı sağlayacak projeler geliştirileceğiz. Bu projeler ile kadınların ve gençlerin kendilerini geliştirmeleri ve topluma aktif katılımları sağlamayı hedefliyoruz. Gençlerin eğitim ve kariyer hedeflerine yardımcı olacak projeler önceliklerimiz arasında yer alacak. Hayata geçireceğimiz projeler ile gençlerin nitelikli bir eğitim almaları ve iş bulabilmeleri için destek vereceğiz.”

Fırsat Eşitliği

Hayata geçirilecek projelerle kadınların ve gençlerin daha iyi bir geleceğe kavuşmalarına katkı sağlayacaklarını belirten Duran,” Bu projelerle kadınların ve gençlerin yaşam standartları yükselterek fırsat eşitliği sağlamayı hedefliyoruz.” dedi.

- REKLAM -spot_img

Alemdar: Şimdi Sakarya için hep birlikte çok çalışma vakti

SAKARYA- Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, hayırlı olsun ziyaretinde TBMM KEFEK Başkanı Çiğdem Erdoğan ve AK Parti Gençlik Kolları’nı ağırlayarak, “Şimdi Sakarya için...

İlgili Diğer Haberler