Kurumsal

marmarabasin.com.trDark Yayıncılık bünyesinde faaliyet gösteren Marmara Bölgesi ile ilgili haberleri okuyucuyla buluşturan bir haber portalıdır.

Kendi özel haberleri dışında üyesi olunan Haber Ajanslarından, Serbest Gazetecilerden, Kamu ve özel kurum ve kuruluşların web sitelerinden yada Basın Merkezlerinden gelen haber, fotoğraf ve videolar, kaynak gösterilerek marmarabasin.com.tr haber portalında yayınlanmaktadır.

Sitede yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarları sorumludur. Yayınlanan yorumlardan marmarabasin.com.tr sorumlu tutulamaz.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

Sitemizde yayınlanan haber, köşe yazıları ve fotoğraflar izin alınmaksızın kaynak gösterilse dahi, herhangi bir ortamda kullanılamaz ve yayınlanamaz.

marmarabasin.com.tr Basın Ahlak İlkelerine uymaya söz vermiştir.

marmarabasin.com.tr sitesinde telif haklarına aykırı yayınlanan haber, fotoğraf vb. yayınlar-görseller darkyayincilik@gmail.com e-posta adresine gönderilecek mesaj ile yayından en kısa sürede kaldırılacaktır.

marmarabasin.com.tr sitesinde sanal reklam uygulanmaktadır.

Haber Ajansları tarafından geçilen tüm haberler, marmarabasin.com.tr editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanallarından geldiği şekliyle yer almaktadır. Haber Ajansları tarafından geçilen tüm haberlerin hukuki muhatabı haberi geçen ajansındır.

e-posta

darkyayincilik@gmail.com

 Telefon 

0542 594 2550

Sosyal Medya