İlhan Yılmaz: Serdivan’da yüzler gülecek

Son Güncelleme:

Yayın Tarihi:

AK Parti Serdivan Belediye Başkan Aday Adayı İlhan Yılmaz, Serdivanlıların yüzünü güldürecek çalışmalar hayata geçireceğini vurgulayarak, “Serdivan’ımıza altyapıdan üstyapıya, kültür sanattan sosyal alanlara geniş yelpazede bir hizmet sunarak hemşehrilerimizin yüzünün daima güldüreceğiz.” dedi.

ÖRNEK BELEDİYECİLİK

Aday adaylığı başvurusunu açıkladıktan sonra Serdivan’da vatandaşlarla buluşmalarını sürdüren Yılmaz, Serdivan’a değer katacak birçok çalışmaya imza atacağını vurguladı. İlçede yaşayan vatandaşların belediye hizmetlerinden en yüksek seviyede memnun olması gerektiğini belirten Yılmaz, “Serdivan’ımızda belediyeciliğin gerektirdiği hizmetlerde en yüksek memnuniyeti gözeterek çalışacağız. Bir vatandaşımız evinden işine giderken, bir gencimiz ilçemizde zaman geçirirken, yaşlılarımız ve kadınlarımız sosyal yaşama karışırken belediyemizin nitelikli hizmetleriyle karşılaşacak. 7’den 70’e her Serdivanlının yüzünü güldüreceğiz. Altyapıdan üstyapıya, kültür sanattan sosyal alanlara geniş yelpazede bir hizmet anlayışıyla ilçemizde örnek bir belediyecilik sergileyeceğiz.” diye konuştu.

HEDEFLERİMİZİ PAYLAŞIYORUZ

Adaylık sürecine ilişkin de açıklamalarda bulunan Yılmaz, “Bizler vatandaşlarımızla buluşmaya ve konuşmaya devam ediyoruz. Onlarla Serdivan’a dair hedeflerimizi paylaşıyoruz. Aday adaylığı sürecinde kendilerinden çok güzel bir teveccüh görüyoruz. Hepsine çok teşekkür ederim. AK Parti’mizin her aday adayının takdire şayan çabaları var. Biz bir aileyiz ve niİhai hedefimiz 21 yıldır olduğu gibi bundan sonra da Serdivan’ımızı AK Belediyecilikle buluşturmak olacak. Teveccüh milletimizden, takdir Sayın Cumhurbaşkanımızdan ve partimizdendir.” ifadelerini kullandı.

- REKLAM -spot_img

Alemdar: Şimdi Sakarya için hep birlikte çok çalışma vakti

SAKARYA- Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, hayırlı olsun ziyaretinde TBMM KEFEK Başkanı Çiğdem Erdoğan ve AK Parti Gençlik Kolları’nı ağırlayarak, “Şimdi Sakarya için...

İlgili Diğer Haberler