Yusuf Alemdar: Şehri ortak akılla yöneteceğiz

Son Güncelleme:

Yayın Tarihi:

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, insan merkezli, hizmet odaklı belediyecilik anlayışıyla Türkiye Yüzyılı’nda Sakarya’nın hak ettiği yere geleceğini söyledi. Başkan Alemdar, “Sakaryamız tarımı, turizmi, sanayisi, ticareti, eğitimi, doğal güzellikleri ile Türkiye’nin pırlantası, emeğin dinamosudur. Anadolu’nun saf çocuğudur. Her ilçesi ayrı güzeldir. Biz de bu şehrin havasıyla suyuyla yoğrulduk. Kimi zaman zorluklar yaşadık, kimi zaman yıkıntılar… Ama ayağa kalkmasını bildik, bu şehri terk etmedik. 15 yıl boyunca Serdivanımızda şehrimize ve insanımıza hizmet ettik. Şimdi de bu şehrin geleceğine yatırım yapmak için, çocuklarımıza daha yaşanılabilir bir şehir bırakmak için yola çıktık” dedi.

PROJELER HAZIR

Türkiye Yüzyılı’nda Sakarya’yı daha da yukarılara taşıyacak projeler hazırladıklarını söyleyen Alemdar, “Projelerimizi hazırladık. Hedef, strateji ve vizyonumuzu belirledik. Planlarımızı yaptık. Depremde, 15 Temmuz’da olduğu gibi birbirimize destek vererek, birbirimizle yardımlaşarak, ortak akılla hareket ederek şehrimizin kalkınması için çalışmak istiyoruz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Türkiye Yüzyılı’na yakışır, şehrimizin geleceğine yön verecek vizyon projelerimizle halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

- REKLAM -spot_img

Alemdar: Şimdi Sakarya için hep birlikte çok çalışma vakti

SAKARYA- Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, hayırlı olsun ziyaretinde TBMM KEFEK Başkanı Çiğdem Erdoğan ve AK Parti Gençlik Kolları’nı ağırlayarak, “Şimdi Sakarya için...

İlgili Diğer Haberler