Yusuf Alemdar: Sakarya’yı her alanda çok daha ilerilere taşıyacağız

Son Güncelleme:

Yayın Tarihi:

Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, ziyaretlerine devam ediyor. Alemdar, yatırım, eser, icraat vurgusunda bulunarak, “Sakarya’yı her alanda çok daha ilerilere taşıyacağız. Projelerimizi hazırladık. İnşallah milletimizin desteği ve duasıyla göreve geldiğimizde yatırım ve eserlerimizi bir bir hayata geçireceğiz” dedi.

SAKARYA – Cumhur ittifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, 31 Mart seçimleri öncesi temaslarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Günün ilk saatlerinde Serdivan’da kanaat önderleriyle buluşan Alemdar, daha sonra Türk-İş Sakarya İl Temsilciliğini ziyaret etti. Serdivan Yazlık Mahallesi’nde esnaflara hayırlı kazançlar dileyen Başkan Adayı Alemdar, esnafların talep ve önerilerini dinledi.

Programlarda Adapazarı Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Mutlu Işıksu, Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik, AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Yusuf Haldızoğlu, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, MHP Serdivan İlçe Başkanı Yaşar Kara, MHP Adapazarı İlçe Başkanı Recep Usta, AK Parti Serdivan Gençlik Kolları Başkanı Sinan Düman ve Serdivan Muhtarlar Derneği Başkanı Fikret Can yer aldı.

Başkan Adayı Alemdar’a sıcak karşılama

Kanaat önderleriyle gerçekleştirdiği toplantıda konuşan Alemdar, “Şehrimizde adım atmadık yer bırakmıyoruz. 7’den 70’e tüm hemşehrilerimizle kucaklaşıyor, talep ve önerilerini dinliyoruz. Bugünde burada siz kıymetli kanaat önderlerimizle bir araya geldik. Yeni dönem için görüş ve talepleriniz bizim için önemli. Bu anlamda sizlerle olan istişarelerimizi sıkı bir şekilde sürdüreceğiz. Bu sıcak karşılama için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

İlçelerden şehir merkezine toplu ulaşımda konforu artıracağız

Esnaf ziyaretleri sonrası bir değerlendirmede bulunan Alemdar, “Yeni dönemde özellikle ulaşım konusunda çeşitli projeleri hayata geçireceğiz. Özellikle trafik yoğunluğunun oluştuğu Yazlık Kavşağı gibi noktalarda acilen yeni düzenlemeleri hayata geçireceğiz. Şehre yeni girişler, yeni duble yollar, köprü ve kavşaklar yapacağız. Bunun yanı sıra toplu taşıma konforunu artırarak ilçelerimizden şehir merkezine ulaşımı kolaylaştıracağız. Yeni yaya yolları ve yayalaştırmalar ile hemşehrilerimizin şehir içindeki hareketliliğini daha güvenli hale getireceğiz” dedi.

TÜRK-İŞ ailesiyle çok iyi bir birlikteliğimiz var

TÜRK-İŞ Sakarya İl Temsilcisi Cemal Yaman ve sendika üyeleriyle buluşan Başkan Adayı Alemdar, destekleri için teşekkür ederek, “Bugüne kadar hep beraber olduk. Ortak akıl ve istişareyi önceledik. Şehrimiz için çalıştık. Hamdolsun bugüne kadar başta Ergün ağabeyimiz olmak üzere TÜRK-İŞ ailesiyle çok iyi bir birlikteliğimiz oldu. 31 Mart seçimlerinde de desteklerinin bizimle olacağına inanıyoruz. Rabbim bu güzel birlikteliği daim eylesin” ifadelerini kullandı.

- REKLAM -spot_img

Adapazarı’nda Kurtuluş Coşkusu ve Tarihi Açılış

Adapazarı, 21 Haziran 2024 tarihinde tarihi ve kültürel mirasını kutlamak üzere anlamlı etkinliklere ev sahipliği yapacak. Adapazarı Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikler kapsamında Kurtuluşun 103....

İlgili Diğer Haberler