Yusuf Alemdar : Önceliğimiz evlatlarımızın geleceği olmaya devam edecek

Son Güncelleme:

Yayın Tarihi:

Yarıyıl tatilinin ardından ders başı yapan öğrencilerin heyecanına ortak olan Başkan Adayı Alemdar, “Öğrencilerimiz okulları ve öğretmenleriyle, öğretmenlerimiz ise evlatlarından ayrı tutmadığı öğrencileriyle kısa bir aranın ardından tekrar buluştu. Heyecanla okulun yolunu tutan, sınıflarına, arkadaşlarına, öğretmenlerine kavuşan, minik kalpleri sevgi dolu öğrencilerimize başarılar diliyorum. Önceliğimiz her zaman evlatlarımızın geleceği olmaya devam edecek” dedi.

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Yusuf Alemdar, yarıyıl tatilinin ardından ilk ders zilinin çaldığı Eser İlköğretim Okulu ve Yenigün Ortaokulu ile Sezginler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde öğrencilerin heyecanına ortak oldu.

Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, İl Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı, Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürü Coşkun Bakırtaş ve Yenigün Mahalle Muhtarı Nevzat Berber’in yer aldığı ziyarette Başkan Adayı Alemdar, yeni dönemin hayırlı olmasını temenni etti.

İlk olarak Eser İlköğretim Okulu’nda, Okul Müdürü Mehmet Ali Divrikoğlu ve öğretmenlerle görüşen Başkan Adayı Alemdar, daha sonra Yenigün Ortaokulu’nda, Okul Müdürü Tayfun Yılmaz ve eğitimcilerle bir araya geldi. Son okul ziyaretini ise Sezginler Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Uygulama Oteli’ne yapan Alemdar, burada yapılan çalışmaları inceleyerek, Okul Müdürü Arif Türkyılmaz’dan bilgiler aldı.

Önceliğimiz her zaman evlatlarımızın geleceği olacak

Öğrencilerin okullarına ve öğretmenlerine kavuştuğu ilk gün heyecanlarına ortak olan, okul bahçesinde oynanan oyunlara katılan Başkan Adayı Alemdar, yeni dönemin eğitim camiası başta olmak üzere öğrencilere ve ailelere hayırlar getirmesini diledi.

Başkan Adayı Alemdar, “Öğrencilerimiz okulları ve öğretmenleriyle, öğretmenlerimiz ise evlatlarından ayrı tutmadığı öğrencileriyle kısa bir aranın ardından tekrar buluştu. Biz de bu heyecana ortak olduk. Heyecanla okulun yolunu tutan, sınıflarına, arkadaşlarına, öğretmenlerine kavuşan, minik kalpleri sevgi dolu öğrencilerimize başarılar diliyorum. Önceliğimiz her zaman evlatlarımızın geleceği olmaya devam edecek” dedi.

En iyi ve en güzel çalışmaları çocuklar ve gençler için hayata geçireceğiz

Serdivan’da Fikir ve Sanat Akademisi ile gençlere ve çocuklara çok özel bir proje hediye ettiklerini aktaran Başkan Adayı Alemdar, “Şimdi daha iyilerini şehrimizde hayata geçirmek istiyoruz. Gençlerimizin günümüz teknolojisiyle buluşacağı, gelişimlerine katkı sağlayabilecekleri, vakitlerini verimli ve nitelikli geçirebilecekleri yeni alanlar inşa edeceğiz. Sadece eğitim odaklı değil, ilgi alanlarını keşfetmelerini sağlayacak, sosyal bir birey olmalarına katkı sunacak, birlikte çalışma kültürü kazanmalarını teşvik edeceğiz. Biz, hazırız. İnşallah gençlerimiz için en iyi ve en güzel işleri Sakarya’da hayata geçireceğiz” diye konuştu.

- REKLAM -spot_img

İlgili Diğer Haberler

Başkan Alemdar: Sporu ve bisiklet kullanımını yaygınlaştırmaya devam edeceğiz

Sakaryalı anne babalar ve çocukları, güneşli bir pazar sabahında Aziz Duran Parkı’nda doğa ile iç içe pedalları ‘dostluğa’...

Baca6 Burgaz: Gastronomi Cenneti

Lüleburgaz'da lezzet ve sanatın bir araya geldiği eşsiz bir mekan olan Baca6 Burgaz, müdavimlerinin patentli Adana Sushi başta...

Arkeopark, Bursa turizmine güç katacak

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, 8500 yıllık Arkeopark’ta yapacakları çalışmalarla Bursa turizmine güç katacaklarını söyledi....

3D Tarayıcıların Kullanım Alanları ve Avantajları

3D tarayıcılar, nesnelerin dijital modellerini oluşturarak 3D yazıcılarla baskı alınmasını sağlayan önemli araçlardır. Sitemizde sunduğumuz 3D tarayıcı, yüksek...