Yusuf Alemdar: Kaynarca’yı daha güzel günlere taşıyacağız

Son Güncelleme:

Yayın Tarihi:

31 Mart seçim çalışmaları kapsamında ilçe ziyaretlerini Kaynarca ile sürdüren Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, “Kaynarca bugün beni çok motive etti. Bu kalabalık AK sevdanın kalabalığı, davaya olan sadakatin kalabalığıdır. İnşallah Kaynarca’yı daha güzel günlere taşıyacağız” dedi. Ziyareti esnasında Kaynarcalı Ömer Asaf’ın park talebine de cevap veren Alemdar, parkın en kısa zamanda yenileceğinin sözünü verdi.

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, ilçe ziyaretlerine Kaynarca ile devam etti. İlçede bir dizi temaslarda bulunan Alemdar’ı, Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli, Kaynarca İlçe Başkanı Muhammet Ali Pulat, MHP Kaynarca İlçe Başkanı Nail Dursun, Kaynarca Belediye Başkanı Zeynur Özel ve partililer çiçeklerle karşıladı.

Başkan Adayı Alemdar ve küçük Asaf arasında sıcak görüntüler

Ziyareti esnasında Kaynarcalı Ömer Asaf’ın talebine de cevap veren Başkan Adayı Alemdar, küçük Asaf’ın evinin yakınında bulunan parkın en kısa zamanda yenileceğinin sözünü verdi. Ardından esnaf ve vatandaşlarla buluşan Alemdar, “İlçe esnafımız ve vatandaşlarımızın görüş ve önerileri bizlerin önceliği olacaktır. İnşallah Kaynarca’yı hep birlikte yönetecek ve en doğru kararları vereceğiz” ifadelerini kullandı.

Kaynarca için omuz omuza çalışacağız

Kaynarca’da AK Parti İlçe Başkanlığını ziyaret eden Başkan Adayı Alemdar, “Sizin bu heyecanınıza, coşkunuza, güzelliğinize teşekkür ediyorum. İnanıyorum ki Kaynarca bu heyecanı önümüzdeki dönemde de devam ettirecek. Siyaset yaptığım süre boyunca Kaynarcalı dava arkadaşlarım hiçbir zaman beni yalnız bırakmadı. Bizde Kaynarca’ya her zaman minnettar kaldık. Şimdi çok güzel bir Kaynarca için el ele verip omuz omuza ilçemizi geliştireceğiz. Bizler inanan insanlarız ve bu kutlu davanın neferleriyiz. Önümüzdeki dönemde bu davanın ne kadar kucaklayıcı ve vefakâr olduğunu tüm Kaynarca’ya göstereceğiz” dedi.

Birliğimiz artarak devam edecektir

MHP Kaynarca İlçe Başkanlığını ziyaretinde İlçe Başkanı Nail Dursun ve partililer ile bir araya gelen Başkan Adayı Alemdar, birlik beraberlik vurgusunda bulundu. MHP Kaynarca İlçe Başkanı Nail Dursun, “Sizleri burada ağırlamaktan onur duyduk. Bugüne kadar hep birlikte olduk. Ümit ediyorum ki önümüzdeki süreçte de bu birliktelik artarak devam edecektir” dedi.

Cumhur İttifakı milletin geleceği için kurulmuştur

MHP İlçe Teşkilatı’nda konuşan Başkan Adayı Alemdar ise, “Milletimizin geleceği için kurulan Cumhur İttifakı, asla kimsenin kişisel menfaatine bakarak hareket etmez. Cumhur İttifakı’nın tek derdi bu davayı nasıl geleceğe taşıyacağı ile ilgilidir. Bizler bu davanın yolunda MHP ile kardeşlik yapmaktan onur duyuyoruz. Kıymetli destekleriniz için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Kararlılıkla çalışmayı sürdüreceğiz

Programına Kaynarca Muhtarlar Derneği ziyareti ile devam eden Alemdar’ı, Dernek Başkanı Ahmet Sakarya ve Kaynarcalı muhtarlar karşıladı. Alemdar, “Kaynarca’da sizlerle birlikte olmaktan çok mutluyum. Muhtarlarımız bizim elimiz, gözümüz, kulağımızdır. Vatandaşlarımızla aramızda oluşacak bağı muhtarlarımızın kıymetli çalışmalarıyla güçlendireceğiz. İlçemizde oluşacak her türlü olumsuzluklara karşı kararlılıkla mücadele edeceğiz” şeklinde konuştu.

Kaynarcanın davasına olan sadakatini unutmadık

Başkan Adayı Alemdar’ın Kaynarca’daki son durağı ise, “Geçmişten Günümüze Teşkilat Buluşmaları” programı oldu. Bugüne kadar partide görev alan dava arkadaşlarıyla buluşan Alemdar, “Kaynarca’nın davasına olan sadakatini asla unutmadık. Bu davaya sahip çıkan herkesten Allah razı olsun. Kaynarca bugün beni çok motive etti. Bu kalabalık AK sevdanın kalabalığı, davaya olan sadakatin kalabalığıdır. İnşallah siz Kaynarcalı dava arkadaşlarımızla daha güzel günlerde buluşacağız” dedi.

- REKLAM -spot_img

Alemdar: Şimdi Sakarya için hep birlikte çok çalışma vakti

SAKARYA- Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, hayırlı olsun ziyaretinde TBMM KEFEK Başkanı Çiğdem Erdoğan ve AK Parti Gençlik Kolları’nı ağırlayarak, “Şimdi Sakarya için...

İlgili Diğer Haberler