Nuri Oktay: Amacım Huzurlu ve Afetlere Dayanıklı Bir Serdivan

Son Güncelleme:

Yayın Tarihi:

AK Parti Serdivan Belediye Başkan aday adayı Avukat Nuri Oktay, Serdivan’ı daha güvenli, kültürel mirasına sahip çıkan, afetlere dayanıklı ve huzurlu bir ilçe haline getirme hedefiyle yola çıktığını söyledi.

Oktay, Serdivan’ın benzersiz kimliğine sahip çıkarak, tarihi ve kültürel mirasını korumanın önemini vurguladı. Huzurun, güvenliğin ve kültürel mirasın korunmasını sağlayacak projeler üzerinde çalıştıklarını belirten Oktay, bu kapsamda altyapı çalışmaları, çevre düzenlemeleri ve afet riskini azaltacak tedbirlerin planlandığını ifade etti.

AK Parti’nin çevrecilik, şehircilik anlayışı ile hareket edeceğini belirten Avukat Nuri Oktay ‘Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın da uzun süredir söylediği gibi bizim anlayışımızda yatay mimari esastır’ dedi.

Avukat Nuri Oktay, yapılacak denetimlerin şeffaflığı ve etkinliğinin önemini vurgulayarak, Serdivan’ın gelişimini ve güvenliğini teminat altına almak için çalışacaklarını belirtti.

- REKLAM -spot_img

Alemdar: Şimdi Sakarya için hep birlikte çok çalışma vakti

SAKARYA- Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, hayırlı olsun ziyaretinde TBMM KEFEK Başkanı Çiğdem Erdoğan ve AK Parti Gençlik Kolları’nı ağırlayarak, “Şimdi Sakarya için...

İlgili Diğer Haberler