Mutlu Işıksu: Bizim İçin Durmak Yok

Son Güncelleme:

Yayın Tarihi:

Zirai Aletler Sanayiinde esnafla bir araya gelen, girişimci kadınlarla toplantı yapan, İŞKUR İl Müdürlüğünü ziyaret eden, Karakamış, Alandüzü ve Mahmudiye mahalle buluşmaları gerçekleştiren Adapazarı Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, “Bizim için durmak yok, ilk günden bugüne hayata geçirdiğimiz 112 projemizle, daha güzel yarınlar için hiç bitmeyen ve her geçen gün daha da artan heyecanımızla yepyeni bir döneme hep birlikte yürüyoruz.” dedi.

Işıksu Hız Kesmiyor

Adapazarı Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Işıksu son olarak Zirai Aletler Sanayiinde esnafla bir araya geldi; girişimci kadınlarla toplantı yaptı; İŞKUR İl Müdürlüğünü ziyaret etti; Karakamış, Alandüzü ve Mahmudiye mahalle buluşmaları gerçekleştirdi. Işıksu’ya AK Parti ve MHP Adapazarı İlçe Teşkilatı Başkanları ve mensupları eşlik etti. 

Daha Güzel Yarınlar İçin

Seçim çalışmalarını değerlendiren Işıksu, “Cumhur İttifakı olarak birlik ve beraberliğin, kardeşliğin en güzel örneklerini sergilemeye, şehrin kalbi Adapazarı’mıza olan aşkımızla gayretle sahada olmaya, milletimiz için çok çalışmaya devam ediyoruz. İŞKUR Ailesi ile bir araya geldik; Zirai Aletler’de kıymetli esnafımızla buluştuk; girişimci kadınlarla toplantımızı yaptık ve akşam Alandüzü ve Mahmudiye mahalle sakinlerimizle kucaklaştık. Bizim için durmak yok, ilk günden bugüne hayata geçirdiğimiz 112 projemizle, daha güzel yarınlar için hiç bitmeyen ve her geçen gün daha da artan heyecanımızla yepyeni bir döneme hep birlikte yürüyoruz. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim kılsın, milletimize aşkla hizmet etmeye devam etmeyi bizlere nasip eylesin.” ifadelerini kullandı.

Birlikte Bereket Var

AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, “Gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerde memnuniyetle şahit oluyoruz ki Adapazarı’mızın tercihi Cumhur İttifakından, Başkanımız Mutlu Işıksu’dan yana. Birlikte bereket var, başarı var. İnşallah bu güzel birlik ve beraberliğimizle sandıktan yeni bir zafer daha elde edecek ve Adapazarı’mız için güzel hizmet yolculuğumuzu sürdüreceğiz.” diye konuştu.

Cumhur İttifakı, Birliğin İttifakı

MHP Adapazarı İlçe Başkanı Recep Usta ise “Cumhur İttifakı, birliğin ve kardeşliğin ittifakıdır. Birbirimize sımsıkı kenetlenerek Adapazarı Belediye Başkan Adayımız Mutlu Işıksu ve meclis üyelerimiz için hep birlikte çok çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

- REKLAM -spot_img

GUESS JEANS Iris Law’u marka yüzü olarak tanıttı

GUESS JEANS, yeni GUESS AIRWASHTM teknolojisiyle denim dünyasında devrim yaratırken, Iris Law’u marka yüzü olarak tanıttı. Amerikalı denim öncüsü GUESS JEANS, Kaliforniya’nın yaşam tarzını yansıtan...

İlgili Diğer Haberler

Geleceğin mimarları Nilüfer’i inceledi

Bursa Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi öğrencileri, Şehircilik ve Kent Planlama dersini Nilüfer Belediyesi’nde işledi. Geleceğin mimarları, Nilüfer Belediyesi’ndeki...