Müteahhitlerde Başkan Yeniden Bayrak

Son Güncelleme:

Yayın Tarihi:

Sakarya Müteahhitler Birliği Olağan Kongresi gerçekleşti. Tek liste olarak seçimlere giren Murat Bayrak Müteahhitler Birliğinin yeniden başkanı oldu.

Müteahhitler Birliği Olağan Kongresi Süleyman Baş’ın divan başkanlığında yapıldı. Dernek binasında yapılan kongre saygı duruşu, istiklal marşı ile başladı. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından yönetim ve denetim raporları okundu. Genel kurula Cumhur İttifakı AK Parti Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik katıldı.

Genel kurul toplantısında konuşma yapan Müteahhitler Birliği başkanı Murat Bayrak, “Görevde olduğumuz süre boyunca; Şehrimize her dair her olayın içerisinde yer almaya, sosyal meselelerde katkı sunmaya, birlikteliği, dayanışmayı güçlendirmeye özen gösterdik. Her Ramazan ayında yönetim kurulu üyelerimizle, birlik üyelerimizle yetim ve öksüz kardeşlerimize kardeş olduk. İmkanlar dahilinde hazırlattığımız alışveriş çeklerimizi Valilik, kaymakamlık veya belediyeler eliyle ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaya gayret ettik.

Sadece Ramazan ayında değil ihtiyaç halinde yılın her günü katkı sunmaktan geri durmadık.

6 ŞUBAT tarihinde yaşadığımız DEPREM FELAKETİNDE en hızlı aksiyon alan kurumlardan olduk. Yönetim Kurulumuz ve kıymetli üyelerimizin katkılarıyla topladığımız nakdi yardımı SAKARYA VALİLİĞİNE teslim ettik. Nakdi yardımın dışında gerek üyelerimiz gerekse birliğimiz bölgede ihtiyaç duyulan her konuya katkı verdi. Depremi yaşamış, acıların paylaşılarak azalacağını bilen Sakaryalı Müteahhitler olarak bölge ile bağımızı hiç koparmadık. Allah kimseye tekrarını yaşatmasın. Rabbim her daim birlikteliğimizi, dayanışma gücümüzü artırsın.

Sakaryalı müteahhitler olarak mesele Sakarya mesele Vatan olunca hiçbir olaydan geri durmadık, durmayacağız.

Sakarya Müteahhitler Birliği olarak şehrimize katkı sunan kurum ve kuruluşlarımız ile sıkı diyaloglar kurduk. Önceliğimiz üyelerimiz diyerek yatırımın kolaylaştırılması için kurumlar ile üyelerimizin arasında köprü olduk.

Yaptıklarımızı uzun uzun anlatmayacağım. Çok kıymetli misafirlerimiz var onlarında bizlere söyleyecekleri olacaktır.

DEPREM BÖLGESİNDE bir şehiriz. Yeni dönemde KENTSEL DÖNÜŞÜM’de hızlı, yeni konut ve yaşam alanlarının belirlenip inşa edilme sürecinde her zamankinden daha hızlı bir dönem olsun istiyoruz.

Dönüşüm’de yeni yaşam ve ticaret alanlarının kurulup geliştirilmesinde üzerimize düşen ne görev olursa yapmaya hazır olduğumuzun bilinmesini isteriz.

Sakarya Müteahhitler Birliğimizin Genel Kuruluna katılıp bizleri onurlandıran siz değerli konuklarımıza şükranlarımı sunuyorum.

Yeni dönem üyelerimiz, şehrimiz, ülkemiz ve milletimiz için hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Genel kurul toplantı fotoğraf ardından son buldu.

- REKLAM -spot_img

GUESS JEANS Iris Law’u marka yüzü olarak tanıttı

GUESS JEANS, yeni GUESS AIRWASHTM teknolojisiyle denim dünyasında devrim yaratırken, Iris Law’u marka yüzü olarak tanıttı. Amerikalı denim öncüsü GUESS JEANS, Kaliforniya’nın yaşam tarzını yansıtan...

İlgili Diğer Haberler

Geleceğin mimarları Nilüfer’i inceledi

Bursa Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi öğrencileri, Şehircilik ve Kent Planlama dersini Nilüfer Belediyesi’nde işledi. Geleceğin mimarları, Nilüfer Belediyesi’ndeki...