Enver Tok: Serdivan’ı Türkiye Yüzyılına Taşıyacağız

Son Güncelleme:

Yayın Tarihi:

AK Parti Serdivan Belediye Başkan Aday Adayı Enver Tok, ziyaretlerine devam ediyor. Vatandaşlardan büyük ilgi gören Tok, Serdivan’ı Türkiye Yüzyılına taşımak istediklerini söylerken, “Serdivan için hazırız kararlıyız” dedi.

BÜYÜK İLGİ GÖRÜYOR

AK Parti Serdivan Belediye Başkan Aday Adayı Enver Tok, çalışmaları kapsamında ilçedeki ziyaretlerine devam ediyor. Serdivanlı vatandaşlarla buluşan Tok, STK ve dernekleri de ziyaret ederek Serdivan Belediye Başkan Aday Adaylığı ile ilgili bilgilendirmelerde bulunarak çalışmaları hakkında açıklamalarda bulunuyor. Tok gittiği her yerde vatandaşlardan büyük ilgi görürken, özellikle kanaat önderleri ve derneklerden de tam destek alıyor.

“HAZIRIZ KARARLIYIZ”

Serdivan için hazırız kararlıyız diyen Tok, “Sakarya’mızın yükselen yıldızı Serdivan için bismillah diyerek yola çıktık. AK Parti belediyeciliğinin en güzel örneklerinin vatandaşlarımızla buluştuğu Serdivan’ı Türkiye Yüzyılına taşımak için göreve talip olduk. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde bu kutlu davanın bir neferi olarak Serdivan’a hizmet etmekten büyük onur ve mutluluk duyacağız” dedi.

GECEMİZ GÜNDÜZÜMÜZ SERDİVAN

Tok sözlerini şöyle tamamladı: “Siyasete başladığımız günden bu yana Serdivan için çalışıyoruz. Tek gayemiz ilçemizin şehircilikten, eğitime, sanayiden tarıma, hizmet sektöründen sosyal yaşama kadar her alanda bugüne dek olduğu gibi en iyi hizmeti alması. Gecemiz gündüzümüz Serdivan diyoruz. Bugüne dek Serdivan’da çok önemli çalışmalar hayata geçirildi. Eser ve hizmet siyasetinin en güzel örneklerini gördük. İnşallah bizde bu bayrak yarışında ilçemizi yarınlara ulaştıracağız.”

- REKLAM -spot_img

Alemdar: Şimdi Sakarya için hep birlikte çok çalışma vakti

SAKARYA- Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, hayırlı olsun ziyaretinde TBMM KEFEK Başkanı Çiğdem Erdoğan ve AK Parti Gençlik Kolları’nı ağırlayarak, “Şimdi Sakarya için...

İlgili Diğer Haberler