Başkan Adayı Osman Çelik Mobilyacılar ile Buluştu

Son Güncelleme:

Yayın Tarihi:

Cumhur İttifakı AK Parti Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik, SAMOB Sakarya Mobilyacılar Birliği Derneği üyelerini kahvaltı programında ağırladı.

Üreten ve Gelişen Serdivan İçin El Ele

Sakarya Mobilyacılar Birliği Derneği Başkanı İsmet Durak ve yönetim kurulu üyelerinin katıldığı programda Başkan Adayı Çelik, projelerinden bahsederek esnaf ile yapılan iş birliğinin, üreten ve gelişen bir Serdivan hedefine ulaşmada önemli bir rol oynadığını ifade etti.

Heyecanımız Büyük

Esnaf buluşması kahvaltı programında açıklamalarda bulunan Cumhur İttifakı Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik: “İlçemize hizmet etmeye talip olmuş biri olarak gönül belediyeciliği ile sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerini sergileyip esnafımız ve iş insanlarımızla her zaman koordineli bir şekilde ilerlemeyi hedefliyoruz. Yoğun heyecanımız ve azmimizle Serdivan için gece gündüz çalışmaya “Hazırız Kararlıyız”. İnşallah siz kıymetli esnaf arkadaşlarımızın da desteğiyle yeni dönemde ilçemize en iyi hizmeti getirmek istiyoruz. Bu vesile ile programımıza iştirak eden ve desteklerini esirgemeyen SAMOB esnafı arkadaşlarıma işlerinde başarılar ve hayırlı kazançlar diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Başkan Adayı Osman Çelik’e düzenledikleri programdan dolayı teşekkür eden Sakarya Mobilyacılar Birliği Derneği Başkanı İsmet Durak ve yönetim kurulu üyelerinin, Çelik’e seçim çalışmalarında başarılar dilemesinin ardından program sona erdi.

 

- REKLAM -spot_img

GUESS JEANS Iris Law’u marka yüzü olarak tanıttı

GUESS JEANS, yeni GUESS AIRWASHTM teknolojisiyle denim dünyasında devrim yaratırken, Iris Law’u marka yüzü olarak tanıttı. Amerikalı denim öncüsü GUESS JEANS, Kaliforniya’nın yaşam tarzını yansıtan...

İlgili Diğer Haberler

Geleceğin mimarları Nilüfer’i inceledi

Bursa Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi öğrencileri, Şehircilik ve Kent Planlama dersini Nilüfer Belediyesi’nde işledi. Geleceğin mimarları, Nilüfer Belediyesi’ndeki...