Balıkesir’de CHP hedeflerini aşarak ilçe sayısını 15’e yükseltti

Son Güncelleme:

Yayın Tarihi:

BALIKESİR- Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Balıkesir İl Başkanı Erden Köybaşı, yerel seçimlerde elde edilen büyük başarı sonrası bir teşekkür mesajı yayınladı. 129 gün önce başlayan ve “Balıkesir Büyükşehir Belediyesini Ahmet Akın ile alacağız, ilçe belediye sayımızı 14’e çıkaracağız” şeklindeki hedefle yola çıkan CHP Balıkesir, hedeflerini aşarak ilçe sayısını 15’e yükseltti ve Büyükşehir Belediye Başkanlığını kazandı.

Erden Köybaşı açıklamasında, “BALIKESIR GÜÇ SENDE DEDİK ve Balıkesir gücünü gösterdi. Artık Balıkesir, sosyal demokrat belediyecilikle tanışacak. Yurttaşlarımız, kaliteli hizmet almak için Cumhuriyet Halk Partisi’ni tercih etmiştir,” dedi.

Başarıda emeği geçen herkese teşekkürlerini ileten Köybaşı, “Bu başarıda emeği olan il yönetim kurulu arkadaşlarımıza, ilçe başkanlarımıza ve yönetimlerine, kadın ve gençlik kollarımıza, bize destek veren tüm yol arkadaşlarımıza yürekten teşekkür ediyorum. ‘Güçlü örgüt, Güçlü CHP’ ilkesiyle hareket ederek Balıkesir’de önemli bir başarıya imza attık,” ifadelerini kullandı.

Başkan Köybaşı, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın’ın başkanlığında, Balıkesir’in sosyal demokrasiyle buluşması ve yerel yönetimlerde yeni bir dönemin başlaması hedeflediklerini açıkladı. Ayrıca Köybaşı, CHP Balıkesir, kazanılan başarıyı sadece bir başlangıç olarak görmekte ve Balıkesir halkına daha fazla hizmet etme sözü verdi.

- REKLAM -spot_img

GUESS JEANS Iris Law’u marka yüzü olarak tanıttı

GUESS JEANS, yeni GUESS AIRWASHTM teknolojisiyle denim dünyasında devrim yaratırken, Iris Law’u marka yüzü olarak tanıttı. Amerikalı denim öncüsü GUESS JEANS, Kaliforniya’nın yaşam tarzını yansıtan...

İlgili Diğer Haberler

Geleceğin mimarları Nilüfer’i inceledi

Bursa Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi öğrencileri, Şehircilik ve Kent Planlama dersini Nilüfer Belediyesi’nde işledi. Geleceğin mimarları, Nilüfer Belediyesi’ndeki...