Balıkesir, Cumhurbaşkanını bağrına bastı

Son Güncelleme:

Yayın Tarihi:

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Miting ve Aday Tanıtım Töreni” için geldiği Balıkesir yollarında binlerce vatandaş tarafından sevgi gösterileriyle karşılandı; miting alanında ise 85 binden fazla vatandaşa seslendi. Coşkulu ev sahipliği için Balıkesirlilere teşekkür eden Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, “Allah’ın izniyle Balıkesir, 31 Mart’ta Gerçek Belediyecilik diyecek” açıklamasında bulundu.

BİNLER SOKAKLARA DÖKÜLDÜ

Balıkesir Cuma günü, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleriyle gerçekleştirilen ve 85 binden fazla vatandaşın katıldığı coşkulu bir miting ve aday tanıtım törenine ev sahipliği yaptı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan; havaalanı ile mitingin gerçekleştirileceği Kuva-yı Milliye Meydanı’na gelen yolu sağlı sollu dolduran binlerce Balıkesirlinin sevgi gösterileriyle karşılandı. Yol boyunda kendisini karşılayan binlerce vatandaşı selamlayan, fotoğraf çektiren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip miting alanında ise 85 binden fazla vatandaşa seslendi.

BALIKESİRLİLERE TEŞEKKÜR

Coşkulu mitinge ev sahipliği için hemşehrilerine teşekkür eden Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, “Balıkesir, tarihi bir güne ev sahipliği yaptı. Eşi benzeri görülmemiş, coşkulu bir miting, aday tanıtım toplantısı gerçekleştirdik. Balıkesir, Cumhurbaşkanını çok özlemiş, hasret giderdi, bağrına bastı. Başta geldiği yollarda olmak üzere bu sevgi selini oluşturmamız, hemşehrilerimizin Sayın Cumhurbaşkanımıza olan güveninin ve sevgisinin en net göstergesi olmuştur. Hemşehrilerime sevgi ve samimiyetleri, coşkulu karşılamaları için teşekkür ediyorum. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ilimizi teşrifleri için şükranlarımı sunuyorum. Allah’ın izniyle Balıkesir 31 Mart’ta Gerçek Belediyecilik diyecek” açıklamasında bulundu.

- REKLAM -spot_img

Balıkesir’in, Mavi Bayraklı Plaj sayısı 49’a yükseldi

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, sahillerde gerçekleştirdiği; temizlik, bakım, onarım ve ıslah çalışmaları ile iskele ve cankurtaran kuleleri kurulumlarına tam gaz devam ediyor. 1 Haziran’da başlayacak...

İlgili Diğer Haberler

Geleceğin mimarları Nilüfer’i inceledi

Bursa Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi öğrencileri, Şehircilik ve Kent Planlama dersini Nilüfer Belediyesi’nde işledi. Geleceğin mimarları, Nilüfer Belediyesi’ndeki...