Alemdar: Ortak aklı önceleyerek şehrimize hep birlikte hizmet sunacağız

Son Güncelleme:

Yayın Tarihi:

Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, İl Başkanı Yunus Tever ile birlikte Sakarya Eşraf Platformunun toplantısına katıldı. Alemdar, “Yıllardır sürdürdüğümüz hizmet siyasetinde şehrimize nice eserler kazandırdık. Yaptığımız her işte en iyisini yapmaya çalıştık. Ortak aklı önceleyen, istişare ile şehrimizin tüm dinamiklerini harekete geçirecek, Sakarya’ya inşallah hep birlikte hizmet sunacağız” dedi.

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Sakarya Eşraf Platformu tarafından düzenlenen buluşmaya katıldı. AK Parti İl Başkanı Yunus Tever ile birlikte programa katılan Alemdar, toplantının hayırlı olması temennisinde bulundu. Platform Başkanı Faruk Kır, katılımları için Alemdar ve Tever’e teşekkür ederek, başarılar diledi.

Yaptığımız her işte en iyisini yapmaya çalıştık

Sakarya Eşraf Platformu Başkanı Faruk Kır ve üyelerine nazik davetleri için teşekkür ederek sözlerine başlayan Başkan Adayı Alemdar, “Sizlerle birlikte olmaktan mutlu oldum. Bizler yıllardır sürdürdüğümüz hizmet siyasetinde şehrimize nice eserler kazandırdık. Yaptığımız her işte en iyisini yapmaya çalıştık. Şimdi de şehrimizin tamamı için önemli bir sorumluluk üstleniyoruz. İlçelerimizi geziyoruz, sorunlarımızı konuşuyoruz. İstişareyi elden bırakmıyoruz. Şehrimizin tüm dinamiklerini harekete geçirip birlikte karar almak adına ortaya koyduğumuz bu iradeye sizlerin de desteğini bekliyorum. İnşallah hep birlikte şehrimizin her ilçesinde ve toplumumuzun tüm kesimine hizmet etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Hemşehrilerimizle iletişimimiz hep sürecek

Alemdar çözüm odaklı çalıştıklarını belirterek, “Seçim çalışmalarına başladığımız ilk günden itibaren 16 ilçemizi karış karış gezdik ve gezmeye devam ediyoruz. Beklentileri, talepleri ve sorunları dinliyor, çözümleri planlıyoruz. İstişareler yaparak ortak aklı ve eylemle söylem birliğini oluşturmaya çalışıyoruz. İnşallah seçimden sonra bu ziyaretlerimizi daha sıklaştırarak hemşehrilerimizle iletişimimizi koparmayacağız. Her birimiz aynı yerden bakarak aynı şeyi göremeyebiliriz ancak mesele şehrimizin gelişimi olduğunda, inanıyorum ki hep birlikte bir merkezde toplanabiliriz. Ben bu güce inanıyor ve bunu başaracağımızı düşünüyorum. Bu vesile ile 16 ilçeden bir araya gelerek şehrimize hizmet etmek isteyen Sakarya Eşraf Platformu’nun bu güzel toplantısının hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

- REKLAM -spot_img

GUESS JEANS Iris Law’u marka yüzü olarak tanıttı

GUESS JEANS, yeni GUESS AIRWASHTM teknolojisiyle denim dünyasında devrim yaratırken, Iris Law’u marka yüzü olarak tanıttı. Amerikalı denim öncüsü GUESS JEANS, Kaliforniya’nın yaşam tarzını yansıtan...

İlgili Diğer Haberler

Geleceğin mimarları Nilüfer’i inceledi

Bursa Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi öğrencileri, Şehircilik ve Kent Planlama dersini Nilüfer Belediyesi’nde işledi. Geleceğin mimarları, Nilüfer Belediyesi’ndeki...