Alemdar: Kaynarca’yı potansiyeline uygun hale getirmeyi hedefliyoruz

Son Güncelleme:

Yayın Tarihi:

SAKARYA / Kaynarca – Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Kaynarca ziyaretinde Şeyhtımarı ve Müezzinler mahallesinde vatandaşlarla buluştu. Alemdar, “İlçemizin yatırım eksiklerini bir bir tamamlayarak, Kaynarca’yı potansiyeline uygun hale getirmeyi hedefliyoruz. Burada yapacak çok işimiz var. Önce doğalgaz sorununu çözeceğiz. Sonrasında üstyapıya gireceğiz. Bölgesel parklar yapacağız” dedi.

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Kaynarca’da Şeyhtımarı ve Müezzinler mahallesini ziyaret etti. Programında vatandaşlarla bir araya gelen Alemdar, istek ve talepleri dinledi. Alemdar ayrıca, 1997 yılında Muş ilinde bölücü terör örgütü mensupları ile girdiği çatışma sonucu şehit düşen Piyade Onbaşı Fahrettin Anzak’ın babası 75 yaşındaki Selahattin Anzak ile de görüştü.

Programa Kaynarca Belediye Başkan Adayı Mustafa Özer, AK Parti Kaynarca İlçe Başkanı Muhammet Ali Pulat, MHP İlçe Başkanı Nail Dursun, Kaynarca Kadın Kolları Başkanı Meva Eryiğit, Kaynarca Gençlik Kolları Başkanı Osman Aykan Ayan ve önceki dönem Kaynarca Belediye Başkanı Zeynur Özel katıldı.

Kaynarca’yı ayrıştıran değil birleştiren olmak için geliyoruz

Kaynarca Belediye Başkan Adayı Mustafa Özer, büyük Kaynarca için yola çıktıklarını ifade ederek, “Kaynarca Belediye Başkan Adaylığı benim için onur ve gururdur. 32 yıllık devlet memuruyum. Onurumla, gururumla Kaynarca’yı temsil ettim. Tüm ilçenin sorumluluğunu alıp yola koyuluyoruz. Bunun bilinciyle karşınızdayım. Hizmeti hizmet ehlinden almak için desteklerinizi beliyoruz. Kaynarca’yı ayrıştıran değil birleştiren olmak için geliyoruz. Birlikte büyük bir Kaynarca oluşturalım istiyoruz” dedi.

Kaynarca çok farklı bir 5 yıl geçirecek

Programda konuşan Başkan Adayı Alemdar, “Bu akşam sizlerle beraberiz. Seçim arifesinde sizlerin kapısını çaldık ve desteklerinizi talep ediyoruz. Yıllardır siyaset yapıyorum. 6 yıl il başkanlığı ve 15 yıl belediye başkanlığı yaptım. İnşallah biriktirdiğimiz tüm bu tecrübeleri siz kıymetli hemşehrilerimiz için kullanacağız. Kaynarca bizim için özel ve kıymetli. Burada yapacak çok işimiz var. Önce doğalgaz sorununu çözeceğiz. Sonrasında üstyapıya gireceğiz. Bölgesel parklar yapacağız. Üreten ve ürettiğinin hakkını alan çiftçi istiyoruz. Bu nedenle çiftçimizin tohumdan ekimine ve ürünün depolanmasına kadar yanında olacağız. Ektiği mahsulün karşılığını alana kadar yanında olacağız. İnşallah Kaynarca’mız çok farklı bir 5 yıl geçirecektir” diye konuştu.

Cumhurbaşkanımız Kaynarca’yı Mustafa Özer’e emanet etti

Alemdar konuşmasını şu sözlerle sürdürdü: “Sakarya’mızın 16 ilçe ve 672 mahallesinin tüm sorunlarını bilen bir kardeşinizim. Şimdi bir olup bu sorunları çözmek zamanı. Kaynarca’nın eksikleri Büyükşehir gücüyle halledilebilecek bir seviyede. Biz bu sorunları çözüp ilçemiz için yeni hayallere, güzel yarınlara ilerlemek istiyoruz. Biz biliyoruz ki sizin kardeşliğinizle desteğinizle el ele verdik mi tüm sorunları çözeriz. Cumhur İttifakı’nın adayları bellidir. Cumhurbaşkanımız Mustafa kardeşimizin elini kaldırdı ve Kaynarca’yı ona emanet etti. Şimdi biz de Mustafa başkanımızla el ele verecek sizlerin de desteğiyle Kaynarca’yı şaha kaldıracağız” dedi.

- REKLAM -spot_img

Adapazarı’nda Kurtuluş Coşkusu ve Tarihi Açılış

Adapazarı, 21 Haziran 2024 tarihinde tarihi ve kültürel mirasını kutlamak üzere anlamlı etkinliklere ev sahipliği yapacak. Adapazarı Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikler kapsamında Kurtuluşun 103....

İlgili Diğer Haberler