Alemdar: Çiftçi Destek Kartı ile üreticimize yakıt ve tohum desteğinde bulunacağız

Son Güncelleme:

Yayın Tarihi:

Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Erenler Bekirpaşa’da vatandaşlarla buluştu. Alemdar, “Tarımsal üretim yapan çiftçiyi desteklemek üzere Çiftçi Destek Kartı ile yakıt ve tohum desteği sağlayacağız. İlkokul ve ortaokula giden çocuklarımız belediye otobüslerinden ücretsiz yararlanacak. Lise ve üniversite öğrencilerimize de yüzde 54 indirimli ulaşım imkanı sağlayacağız. İnşallah yeni dönemde projelerimizi bir bir hayat geçireceğiz” dedi.

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, seçim çalışmaları kapsamında Erenler Bekirpaşa’yı ziyaret etti. Burada vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılanan Alemdar, yeni döneme dair önemli mesajlar verdi.

Yoğun katılımla gerçekleşen programa Erenler Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Rahmi Şengül, AK Parti Erenler İlçe Başkanı Ömer Barik, MHP Erenler İlçe Başkanı Mustafa Tamer, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Halit Yaylalı, İlçe Kadın Kolları Başkanı İlknur Armağan ve Önceki dönem Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk katıldı.

Dua ve desteklerinizi bekliyoruz

AK Parti İlçe Başkanı Ömer Barik, “Hem Sakarya’mız hem de ilçemiz olarak önemli bir seçime giriyoruz. Bu noktada sizlerin destekleri bizim için çok kıymetli. Bekirpaşa bu akşam yine coşkusuyla heyecanımıza ortak oldu. Hepinize teşekkür ediyor, 31 Mart’ta sizlerin duasını ve desteklerini istiyoruz” diye konuştu.

MHP İlçe Başkanı Mustafa Tamer ise, “Bizim çizgimiz belli. Sayın liderlerimiz Cumhur İttifakı’nın, bu kutlu davanın geleceğe taşınması noktasında güçlü bir irade ortaya koydular. Bizlerde bu davaya sahip çıkarak saha çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Cumhur İttifakı olarak hem Yusuf başkanımıza hem de Rahmi başkanımıza desteklerinizi bekliyoruz” dedi.

Bu coşku sandıklarda iradesini gösterecektir

Erenler Belediye Başkanı Rahmi Şengül, “Bu akşam Bekirpaşa’da coşku var. İnşallah bu coşku Cumhur İttifakı’nın güçlü iradesini 31 Mart’ta sandıklarda gösterecektir. Yusuf başkanımız Erenler’i çok iyi bilen ve burada yaşamış olan bir aday ve kendisi çok kıymetli bir şahsiyet. Teşkilatlar olarak Erenler ilçemizde en yüksek oyu alacağız. Buna yürekten inanıyorum” şeklinde konuştu.

Bu topraklarda birlikte büyüdük

Program konuşan Başkan Adayı Alemdar, “Bekirpaşa’nın bu coşkusuna ve heyecanına teşekkür ediyorum. İlk günden itibaren her aşamada bizlerle birlikte oldunuz. Siyasetin bir günlük olmadığını, bunun bir kardeşlik davası olduğunu bana Bekirpaşa öğretti. Hepinizden Allah razı olsun. İnsan evinde olunca mutlu olur. Bende bu akşam hem duygulu hem de mutluyum” diye konuştu. 

Sorunları çözecek ve hayal ettiğimiz günlere kavuşacağız

Konuşmasında yeni döneme ilişkin mesajlar veren Alemdar, “Bizler bu bölgenin sorunlarını çok iyi biliyoruz. İnşallah sorunları çözecek ve hayal ettiğimiz günlere kavuşacağız. Bugün seçim beyannamemizi açıkladık. Dedik ki bayrağı aldığımız yerden çok daha ileri götüreceğiz. Çiftçinin, sanayicinin, esnafın ve üreticinin yanında olacağız. Kimsesizin, yaşlılarımızın, çocuklarımızın ve gençlerimizin yanında olacağız. Biz kimsesizin kimi olmak için yola çıktık. Bekirpaşa’da altyapı problemi kalmayacak. İlkokul ve ortaokula giden çocuklarımız belediye otobüslerinden ücretsiz yararlanacak. Lise ve üniversite öğrencilerimize de yüzde 54 indirimli ulaşım imkanı sağlayacağız. İnşallah yeni dönemde projelerimizi bir bir hayat geçireceğiz” dedi.

- REKLAM -spot_img

Adapazarı’nda Kurtuluş Coşkusu ve Tarihi Açılış

Adapazarı, 21 Haziran 2024 tarihinde tarihi ve kültürel mirasını kutlamak üzere anlamlı etkinliklere ev sahipliği yapacak. Adapazarı Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikler kapsamında Kurtuluşun 103....

İlgili Diğer Haberler