Akdardağan: Alışverişlerinizi bakkallarımızdan yapalım

Son Güncelleme:

Yayın Tarihi:

SAKARYA- Sakarya Bakkallar ve Bayiler Esnaf Odası Başkanı Ahmet Akdardağan, Ramazan Bayramı öncesinde alışverişlerin mahallelerdeki bakkallardan yapılmasını istedi.

Bakkal esnafının piyasada yaşanacak hareketlilikten nasiplenmeyi umduğunu söyleyen Başkan Akdardağan, “Bayram hareketliliğinin yaşandığı bu günlerde esnaflarımız hazırlıklarını tamamlamış ve bayram heyecanını yaşamaya başlamıştır. Esnafımız her bayram olduğu gibi bu bayram da piyasadaki hareketlilikten nasiplenmek istiyor. Bizlerde Sakaryalılara geleneksel hale getirdiğimiz çağrımızı bayram öncesi tekrarlıyoruz. Gelin bu bayram yine alışverişlerinizi sokağınızdaki bakkalınızdan yapın. Böylesine zor günlerde gösterilecek dayanışma esnafımıza moral olacaktır” Dedi.

Zincir marketlerin indirim oyunlarına dikkat çeken Başkan Akdardağan, “Alışverişlerinizi bayram arifesinde indirim adıyla ve türlü etiket oyunlarıyla vatandaşımızın ve esnafımızın kabusu olan zincir marketler yerine mahallelerimizin simgesi olan bakkallarımızdan yapalım. Bakkallarımızda kesenize göre gönül rahatlığı içinde yapabilirsiniz. Bakkaldan yapılacak her alışveriş, esnafımıza sahip çıkma ve ekonomimize katkı adına çok önemlidir. Haydi gelin yine kucaklaşalım ve bayramlaşalım. Bu vesileyle şimdiden Sakaryalılar başta olmak üzere tüm İslam aleminin Kadir Gecesini ve Ramazan Bayramını tebrik ederiz.” Dedi.

- REKLAM -spot_img

GUESS JEANS Iris Law’u marka yüzü olarak tanıttı

GUESS JEANS, yeni GUESS AIRWASHTM teknolojisiyle denim dünyasında devrim yaratırken, Iris Law’u marka yüzü olarak tanıttı. Amerikalı denim öncüsü GUESS JEANS, Kaliforniya’nın yaşam tarzını yansıtan...

İlgili Diğer Haberler

Geleceğin mimarları Nilüfer’i inceledi

Bursa Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi öğrencileri, Şehircilik ve Kent Planlama dersini Nilüfer Belediyesi’nde işledi. Geleceğin mimarları, Nilüfer Belediyesi’ndeki...