Yusuf Alemdar’a Hızırtepe’den coşkulu karşılama

Son Güncelleme:

Yayın Tarihi:

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Hızırtepe Mahallesi’nde esnaf ziyaretlerinin ardından AK Parti Seçim Ofisi’nin açılışını gerçekleştirdi. Alemdar, “31 Mart gecesi Sakarya’dan en güçlü desteği vereceğiz. Ardından mahallelerimizden başlatacağımız hareket, hem esnafımızı hem de kültürel değerlerimizi koruyacak, geliştirecek ve bu toplumun sosyal dokusunu inşa edecektir” diye konuştu.

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Adapazarı Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Mutlu Işıksu ile Hızırtepe mahallesini ziyaret etti. İlk olarak Hızırtepe esnaflarını ziyaret eden Başkan Adayı Alemdar, daha sonra AK Parti seçim irtibat bürosunun açılışını yaptı.

Coşkulu kalabalık tarafından meşalelerle karşılanan Alemdar’a, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, MHP İl Başkanı Oğuz Alkaş, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan, MHP Adapazarı İlçe Başkanı Recep Aksu, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Hatice Genç, AK Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili ve Hızırtepe Mahalle Muhtarı Fatih Eltutan eşlik etti.

Başkanlardan Hızırtepe’de birlik vurgusu

Programda selamlama konuşması yapan AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, “Böylesine muhteşem bir coşku bizlerinde heyecanını artırıyor. İnşallah 31 Mart sonrası aynı heyecanla hep birlikte yolumuza devam edeceğiz” dedi.

MHP Adapazarı İlçe Başkanı Recep Aksu ise, “Bu birliktelik düşman çatlatıp dost sevindiriyor. Saflarımızı sıkılaştırdıkça gücümüz artıyor. Hızırtepe 31 Mart’ta gücümüze güç katacaktır. Rabbim birliğimizi daim etsin. Hepinizi saygıyla selamlıyorum” ifadelerini kullandı.

Hızırtepe 31 Mart’a hazır

MHP İl Başkanı Oğuz Alkaş, “Cumhur İttifakı millet aklının ta kendisidir. Bizler bu akla bu duyguya sahip çıkmakla mükellefiz. Çünkü Cumhur İttifakı gelecek yüzyılın teminatıdır. Görüyorum ki Hızırtepe de 31 Mart’a hazır. Bu coşku ve bu feraset bizleri hiçbir zaman mahcup etmeyecektir” diye konuştu.

Hızırtepe her zaman bizlere sahip çıktı

Programda konuşan Adapazarı Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Mutlu Işıksu, “Hızırtepe AK Parti kurulduğu günden bugüne kadar bizlere sahip çıkmıştır. Hızırtepe her daim olduğu gibi yine bambaşka. Bizler de Hızırtepeli hemşehrilerimizi asla mahcup etmemek için çok çalıştık, çabaladık. Burada Çocuk Hakları Bahçesini hayata geçirdik. Muhtarımızın bölge için bir lise talebi vardı. Zehra Akkoç Kız Anadolu Lisemiz buraya geldi. Mahallemi Güzelleştiriyorum projemizle sokaklarımızın çehresini değiştirdik. Gayretle çalıştık, çalışmaya devam ediyoruz. Şimdi ise yeni bir dönemin başlangıcını hep birlikte yapıyoruz. İnşallah Hızırtepe’mize her anlamda gayretle çalışarak hizmet etmeye ve hemşehrilerimizin teveccühlerine layık olmaya devam edeceğiz. Hep birlikte Adapazarı için Hızırtepe için yola devam.” dedi.

En büyük cevabı sandıkta vereceğiz

AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, “Bizler Hızırtepe’yi çok iyi biliyoruz. Allah sizlerden razı olsun. Rabbim bizleri sizlere karşı mahcup etmesin. Cumhur İttifakı demek birlik, kardeşlik, bayrak ve vatan demektir. Nerde bir mazlum nerde bir mağdur varsa Cumhur İttifakı onun sesi olmuştur. Dolayısıyla her seçim bizler için çok önemli. Cumhur İttifakı zayıflar mı diye bekliyorlar. Böyle düşünenlere karşı sandıkta öyle bir güçlü destek verelim ki, Türkiye’nin sekteye uğramasını bekleyenlere en büyük cevap bu olsun” ifadelerini kullandı.

Tüm görevleri layıkıyla yerine getirmeye çalıştık

Bugüne kadar ne görev verildiyse layıkıyla yerine getirdiklerini belirten Başkan Adayı Alemdar, “Biz bu şehrin sevdalısıyız. Her bir insanımıza dokunmak için mahalle mahalle geziyor ve koşturuyoruz. Bugüne kadar davamızın her kademesinde görev yaptık. Yorulmadık, üşenmedik. Bize ne görev verilirse onu en iyi şekilde yapmaya söz verdik. Hamd olsun bugüne kadar verilen bütün görevleri en iyi şekilde yerine getirdik” diye konuştu.

Sakarya Cumhur İttifakı’na en güçlü desteği sunacak

Konuşmasının devamında 31 Mart’ta en güçlü desteği Sakarya’nın vereceğini ifade eden Alemdar, “Biz hizmetkar olmaya geldik. Serdivan’da 15 yıl başkanlık yaptım. Serdivan’ı şehrin gözbebeği haline getirdik. Şimdi Mutlu Başkanımla Adapazarı’nın her mahallesinde birlikte gezeceğiz. Biz emanetçiyiz. Emaneti aldığımızdan çok daha iyi yere taşıyarak sahiplerine takdim edeceğiz. Allah bizleri sizlere karşı mahcup etmesin. Çıktığımız bu yolda bize görev veren Cumhur İttifakı liderlerine teşekkür ediyorum. Bizler 31 Mart gecesi sizlerin desteği ile Sakarya’dan en güçlü desteği vereceğiz. Hızırtepe’den bunu bekliyor ve sizlere inanıyorum. Bu vesile ile mahallemizde faaliyete geçen AK Parti seçim ofisimizin hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

- REKLAM -spot_img

Adapazarı’nda Kurtuluş Coşkusu ve Tarihi Açılış

Adapazarı, 21 Haziran 2024 tarihinde tarihi ve kültürel mirasını kutlamak üzere anlamlı etkinliklere ev sahipliği yapacak. Adapazarı Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikler kapsamında Kurtuluşun 103....

İlgili Diğer Haberler