Yusuf Alemdar : Mahallelerimize değer katacak çalışmaları hayata geçireceğiz

Son Güncelleme:

Yayın Tarihi:

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Adapazarı Belediye Başkan Adayı Işıksu ile birlikte Adapazarı Taşkısığı ve Çamyolu Mahallesi’nde düzenlenen miting programlarına katıldı. Alemdar, “Ortaya koyacağımız tüm projelerde mahallelerimizi esas alan bir çalışma gerçekleştireceğiz. Buradan sözünü veriyorum; Taşkısığı’nda altyapı sorununu çözeceğiz. Parklarıyla çocuk oyun gruplarıyla sosyal donatı alanlarıyla modern bir mahalle görünümüne kavuşturacağız” dedi. Işıksu ise sözleri bir bir yerine getirdiklerini belirterek, yeni dönemde de çalışmaların devam edeceği mesajını paylaştı.

Cumhur İttifakı Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yusuf Alemdar, Adapazarı Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Mutlu Işıksu ile birlikte Taşkısığı ve Çamyolu’nda vatandaşlarla buluştu.

Yoğun katılımın olduğu miting programında AK Parti İl Başkan Yardımcısı Ömer Arslan, MHP İl Başkan Yardımcısı Faruk Polat, AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, İlçe Kadın Kolları Başkanı Hatice Genç, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Efe Kuşdili, Minibüsçüler Odası Başkanı Ali Bektaş ve Sakarya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sezai Matur eşlik etti.

Gece gündüz durmadan aşkla muhabbetle çalışacağız

Programda konuşan AK Parti Adapazarı İlçe Başkanı Samet Çağlayan, “Mahallelerimizde 5 sene içerisinde çok güzel işler oldu inşallah önümüzdeki 5 yılda da daha güzel işlere hep beraber imza atacağız. Şehrimizdeki tüm başkan adaylarımız birbirinden kıymetli. İnşallah Cumhur İttifakı 31 Mart’ta tüm Sakarya’da sandıkları patlatacağız” dedi.

Ne söz verdiysek yerine getirdik

Adapazarı Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Mutlu Işıksu ise, “Bizler Cumhur İttifakı’nın adayıyız. Görüyorum ki Taşkısığı Mahallemiz bu ittifaka olan inancını devam ettiriyor. 5 yıl önce burada Millet Evi yapacağız dedik ve yaptık. Taşkısığı Sosyal Tesisleri ile mahallemizde çok güzel bir çalışmayı hayata geçirdik. Bize doğalgaz lazım dediniz doğalgazı da getirdik. Yetmedi Minibüsçüler Odası Başkanımız Ali Bektaş’ın da destekleriyle okul yenilemesine başlayacağız. Ne söylediysek yaptık. Biz Sayın Cumhurbaşkanımızdan söz verip tutmayı öğrendik. Bu akşam bizleri gönülden karşıladığınız için hepinize teşekkür ediyorum” dedi.

Çamyolu Mahallesi’nde konuşan Başkan Işıksu, “Hep beraber bu akşam size misafir olmaya geldik. Defalarca geldim Çamyolu’na, konuştuk dertleştik. Çocuk parkları yapacağız dedik, yol yapacağız dedik, sosyal tesis yapacağız dedik ve hamdolsun hepsini yaptık. En son ise doğalgaz talebiniz vardı onu da yerine getirdik. İnşallah çok uzun sürmeden buraya halı saha da kazandıracağız. Çamyolu benim için çok özel. İnşallah 31 Mart’tan sonra daha güzel işler yapacağız” ifadelerini kullandı. 

Mahallelerimize değer katacak çalışmaları hayata geçireceğiz

Taşkısığı Mahallesi ziyaretinde ‘evime geldim’ diyerek sözlerine başlayan Başkan Adayı Yusuf Alemdar, destekleri ve ilgileri için teşekkürlerini paylaşarak, “Bizler ortaya koyacağımız tüm projelerde mahallelerimizi esas alan bir çalışma gerçekleştireceğiz. Hamdolsun Sakarya’mızın gittiğim her noktasında insanımızın yüzündeki heyecanı görüyorum. Bu akşam sizler de bizi bağrınıza bastınız ve heyecanımıza ortak oldunuz. İnşallah yeni dönemde bu heyecanımızı hep birlikte sürdüreceğiz. Buradan sözünü veriyorum; Taşkısığı’nda altyapı sorununu çözeceğiz. Parklarıyla çocuk oyun gruplarıyla sosyal donatı alanlarıyla modern bir mahalle görünümüne kavuşturacağız” dedi.

Çamyolu her zaman yanımızda oldu

Çamyolu’nda mitinginde de coşkulu kalabalığa seslenen Alemdar, “Bu akşam çok mutlu oldum. Coşkunuz, heyecanınız, enerjiniz, hoşgörünüz için çok teşekkür ediyorum. Hep birlikte bir yola çıktık. Çamyolu bizi çok uzun yıllardır tanır, bilir. Çamyolu benim öz kardeşimdir. Çamyolu sadece bugün değil, her zaman bizim yanımızda olmuştur. Bugüne kadar sizi yanıltmadık. Önümüzdeki dönemde de Mutlu başkanımızla birlikte verdiğimiz sözleri bir bir yerine getireceğiz. Rabbim birlik beraberliğimizi daim eylesin” diye konuştu.

- REKLAM -spot_img

İlgili Diğer Haberler

Başkan Alemdar: Sporu ve bisiklet kullanımını yaygınlaştırmaya devam edeceğiz

Sakaryalı anne babalar ve çocukları, güneşli bir pazar sabahında Aziz Duran Parkı’nda doğa ile iç içe pedalları ‘dostluğa’...

Baca6 Burgaz: Gastronomi Cenneti

Lüleburgaz'da lezzet ve sanatın bir araya geldiği eşsiz bir mekan olan Baca6 Burgaz, müdavimlerinin patentli Adana Sushi başta...

Arkeopark, Bursa turizmine güç katacak

BURSA – Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, 8500 yıllık Arkeopark’ta yapacakları çalışmalarla Bursa turizmine güç katacaklarını söyledi....

3D Tarayıcıların Kullanım Alanları ve Avantajları

3D tarayıcılar, nesnelerin dijital modellerini oluşturarak 3D yazıcılarla baskı alınmasını sağlayan önemli araçlardır. Sitemizde sunduğumuz 3D tarayıcı, yüksek...