Yürüyen Köşk Kültür Sanat Sezonu Konserle Devam Ediyor

Son Güncelleme:

Yayın Tarihi:

Yalova Belediyesi, ‘Yürüyen Köşk Kültür Sanat Sezonu’ kapsamında düzenlenen programlar arasında yer alan ‘Seda Gökkadar ile Akşam Sefası’ konseri, sanatseverlere unutulmaz bir gece yaşatacak.

‘Yürüyen Köşk Kültür Sanat Sezonu’nda Seda Gökkadar, 12 Ocak Cuma günü “Akşam Sefası” konseriyle sevenleri ile bir araya gelecek. Sanatçı Gökkadar, Türk Sanat Müziği’nin en sevilen şarkılarını müzik severler için seslendirecek.

Raif Dinçkök Kültür Merkezi Özgecan Aslan Salonu’nda gerçekleşecek olan konser saat 20:00’da başlayacak. Türk Sanat Müziği sevenlerinin ücretsiz olarak izleyebileceği ‘Seda Gökkadar ile Akşam Sefası’ konserine tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz.

 

- REKLAM -spot_img

GUESS JEANS Iris Law’u marka yüzü olarak tanıttı

GUESS JEANS, yeni GUESS AIRWASHTM teknolojisiyle denim dünyasında devrim yaratırken, Iris Law’u marka yüzü olarak tanıttı. Amerikalı denim öncüsü GUESS JEANS, Kaliforniya’nın yaşam tarzını yansıtan...

İlgili Diğer Haberler

Geleceğin mimarları Nilüfer’i inceledi

Bursa Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi öğrencileri, Şehircilik ve Kent Planlama dersini Nilüfer Belediyesi’nde işledi. Geleceğin mimarları, Nilüfer Belediyesi’ndeki...