Yıldız Tilbe kariyerinin 30’uncu yılı kutlamalarını stadyum konseri ile taçlandırıyor

Son Güncelleme:

Yayın Tarihi:

İSTANBUL – Aşıkların, üzülenlerin, yalnızların şarkıcısı Yıldız Tilbe, 9 Haziran 2024 Pazar günü Beşiktaş Tüpraş Stadyumu’nda dev bir konser verecek. Biletler 20 Mart Çarşamba günü saat 13.00’te satışa çıkıyor.

Yıldız Tilbe kariyerinin 30’uncu yılı kutlamalarını bir stadyum konseri ile taçlandırıyor. Türk popunun duygusal ve etkileyici sesi Yıldız Tilbe, 9 Haziran 2024 Pazar günü Beşiktaş Tüpraş Stadyumu’nda düzenlenecek devasa bir konserle hayranlarıyla buluşacak. Yıldız Tilbe Türkiye’de çok az sanatçının cesaret ettiği stadyum konserlerinden birini gerçekleştirmek için hazırlıklara başladı. 

Yıldız Tilbe, 30 yıldır Türk popuna yön veriyor ve dinleyicilerinin hem acılarına hem sevinçlerine ortak oluyor. Bu özel stadyum konseri, Tilbe’nin kariyerinde dönüm noktası olacak ve izleyicilere uzun süre hafızalarında kalacak bir deneyim sunacak. Yıldız Tilbe bu özel gecede sevilen eserlerinin yanı sıra farklı tarzlarda şarkıları da dinleyicileriyle paylaşacak.

1993 yılında Metallica, Madonna, Michael Jackson ve Sting konserlerine ev sahipliği yapan İstanbul Beşiktaş İnönü Stadı’nda (Tüpraş Stadyumu) 9 Haziran 2024 Pazar günü gerçekleşecek Yıldız Tilbe konseri sosyal medyada şimdiden gündem oldu…

- REKLAM -spot_img

Alemdar: Şimdi Sakarya için hep birlikte çok çalışma vakti

SAKARYA- Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, hayırlı olsun ziyaretinde TBMM KEFEK Başkanı Çiğdem Erdoğan ve AK Parti Gençlik Kolları’nı ağırlayarak, “Şimdi Sakarya için...

İlgili Diğer Haberler