‘Sakarya’yı Türkiye Yüzyılı hedeflerine ulaştırmak için kararlıyız’

Son Güncelleme:

Yayın Tarihi:

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında gerçekleştirilen Genişletilmiş İl Başkanları toplantısına katılan Başkan Yüce, Ankara’da bir dizi temaslarda bulundu. Sakarya için 7/24 hizmet anlayışıyla çalıştıklarını ifade eden Yüce, “Şehrimizin kuzeyinden güneyine doğusundan batısına tüm ilçelerinde, her bir noktasına hizmet götürmek için gayretle çalışıyoruz. Ekiplerimizle birlikte 7/24 anlayışıyla şehrimizin kalkınma ve büyümesine ivme katmak, Sakarya’yı Türkiye Yüzyılı hedeflerine ulaştırmak için kararlıyız” dedi.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Ankara’da bir dizi programlara katıldı. İlk olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında gerçekleştirilen Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’na AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, İl Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan ve İl Gençlik Kolları Başkanı Serdar Akgün’le birlikte katılan Yüce, burada Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hitaplarını dinledi. Daha sonra ise Emniyet Genel Müdürü Erol Ayyıldız’ı ziyaret ederek, görevlerinde kolaylıklar diledi.

Yoğun temaslar

Başkan Yüce, Ankara temasları kapsamında AK Parti Genel Başkanvekilleri Efkan Ala ve Mustafa Elitaş’la görüştü. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz’la bir araya gelen Yüce, AK Parti Milletvekilleri Çiğdem Erdoğan Atabek, Ali İnci, Lütfi Bayraktar, Ertuğrul Kocacık, Murat Kaya ile görüşmesinin ardından Türkiye Ziraat Odaları Birliği Başkanı Şemsi Bayraktar’ı ziyaret etti. Yüce, ziyaretlerinin ardından Sakarya vurgusu yaparak, şehrin yarınları için gayretle çalışmaya devam edeceklerinin altını çizdi.

Ana gündem Sakarya

Ankara temaslarının ardından değerlendirmelerini paylaşan Başkan Ekrem Yüce, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında gerçekleştirilen Genişletilmiş İl Başkanları toplantımızın ardından genel başkanvekillerimizi, genel başkan yardımcımızı, milletvekillerimizi ziyaret ettik. Emniyet Genel Müdürü Erol Ayyıldız ve Türkiye Ziraat Odaları Birliği Başkanımız Şemsi Bayraktar’la bir araya geldik. Çok verimli temaslarımız oldu. Ana gündemimiz Sakarya, şehrimizin yarınlarıydı. Hüsnü kabulleri için teşekkür ediyorum” dedi.

İlk günkü aşk ve gayretle çalışmaya devam

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde ilk günkü aşk ve gayretle çalışmaya, Sakarya’ya hizmet etmeye devam edeceklerini ifade eden Başkan Ekrem Yüce, “Şehrimizin kuzeyinden güneyine doğusundan batısına tüm ilçelerinde, her bir noktasına hizmet götürmek için gayretle çalışıyoruz. Ekiplerimizle birlikte 7/24 anlayışıyla şehrimizin kalkınma ve büyümesine ivme katmak, Sakarya’yı Türkiye Yüzyılı hedeflerine ulaştırmak için kararlıyız. Rabbim birlik ve beraberliğimizi daim eylesin” dedi.

- REKLAM -spot_img

Alemdar: Şimdi Sakarya için hep birlikte çok çalışma vakti

SAKARYA- Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, hayırlı olsun ziyaretinde TBMM KEFEK Başkanı Çiğdem Erdoğan ve AK Parti Gençlik Kolları’nı ağırlayarak, “Şimdi Sakarya için...

İlgili Diğer Haberler