Mutlu Işıksu: Milletimizle Birlikte Daha Güzel Günlere

Son Güncelleme:

Yayın Tarihi:

SAKARYA – Karaağaç Bulvarı, Tuzla ve Karaosman Mahallelerinde esnafla buluşan, Yenidoğan Mahallesindeki iftar programında vatandaşlarla bir araya gelen Adapazarı Belediye Başkanı ve Cumhur İttifakı Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, “Adapazarı’mızın her köşesine meftunuz, çok daha güzel yarınlar için aşkla çalışmaya devam edeceğiz.” dedi.

Işıksu Mahalle Mahalle Programda

Adapazarı Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Adapazarı Belediye Başkan Adayı Mutlu Işıksu, seçim çalışmalarını yoğun tempoda sürdürüyor. Işıksu’ya Cumhur İttifakı İlçe Başkanları, Cumhur İttifakı teşkilatları ve meclis üyesi adayları da eşlik ediyor. Işıksu son olarak Karaağaç Bulvarı, Tuzla ve Karaosman Mahallelerinde esnafla buluştu; Rana Maden, Bilal Ergül çiftinin ve ailelerinin mutluluklarına eşlik etti; Yenidoğan Mahallesinde iftar sofrasında bereketi paylaştı; Karaosman Camii’ndeki teravihin ardından yine Karaosman ve Tuzla Mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi ve geceyi Enderun Eğitim Vakfı üyeleri buluşması ile sonlandırdı.

Işıksu’dan Aidiyet Vurgusu

Programı değerlendiren Işıksu, “Adapazarı’mızın her köşesine meftunuz. Adapazarı insanının doğup büyüdüğü şehrine aidiyet kurmasını teşvik edecek çalışmalar yaptık. Adapazarı’nı Çok Seviyoruz, Adapazarı’nda Hayat Var, Adapazarı’na Değer, Çocuk Dostu Adapazarı ve Adapazarı’nda İşler Yolunda sloganlarımız ve yaptığımız çalışmalarla şehir aidiyetinin daha da güçlendirilmesine yönelik faaliyetlere destek olduk.  Adapazarı’mızın tarihi mirasını dikkate alarak mahallelerimizdeki hafızayı canlandıran çalışmalar yapmayı sürdüreceğiz. Gönül belediyeciliğiyle Adapazarı insanının derdiyle dertlenmeye, toplumun tüm kesimlerine dokunan anlayışı hâkim kılmaya ve çok daha güzel yarınlar için aşkla çalışmaya devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

- REKLAM -spot_img

GUESS JEANS Iris Law’u marka yüzü olarak tanıttı

GUESS JEANS, yeni GUESS AIRWASHTM teknolojisiyle denim dünyasında devrim yaratırken, Iris Law’u marka yüzü olarak tanıttı. Amerikalı denim öncüsü GUESS JEANS, Kaliforniya’nın yaşam tarzını yansıtan...

İlgili Diğer Haberler

Geleceğin mimarları Nilüfer’i inceledi

Bursa Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi öğrencileri, Şehircilik ve Kent Planlama dersini Nilüfer Belediyesi’nde işledi. Geleceğin mimarları, Nilüfer Belediyesi’ndeki...