İzmit Belediyesinden avukatlara anlamlı ziyaret

Son Güncelleme:

Yayın Tarihi:

KOCAELİ / İzmit- İzmit Belediyesi, 5 Nisan Avukatlar Günü sebebiyle gerçekleştirdiği ziyaretlerle avukatların gününü kutladı.
 
5 Nisan Avukatlar Günü kapsamında İzmit Belediyesi yöneticileri geçmiş dönem baro başkanları, siyasi partilerin ve derneklerin avukat yöneticileri, şehrimize hizmet veren en genç ve en yaşlı avukatları ziyaret etti. Yöneticiler, avukatların gününü kutlayarak İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in selamlarını iletti. 
 
HEDİYELERİ VERİLDİ
Ziyaretlerde, İklim Değişikliği ve Sıfır Atık Müdürlüğü tarafından geri dönüşüm ve sıfır atık projelerinden elde edilen gelir ile deprem bölgesinde ekilecek ağaçların sertifikaları hediye edildi. Avukatlar, ziyaretlerinden ötürü İzmit Belediyesi ailesine teşekkür etti.
- REKLAM -spot_img

GUESS JEANS Iris Law’u marka yüzü olarak tanıttı

GUESS JEANS, yeni GUESS AIRWASHTM teknolojisiyle denim dünyasında devrim yaratırken, Iris Law’u marka yüzü olarak tanıttı. Amerikalı denim öncüsü GUESS JEANS, Kaliforniya’nın yaşam tarzını yansıtan...

İlgili Diğer Haberler

Geleceğin mimarları Nilüfer’i inceledi

Bursa Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi öğrencileri, Şehircilik ve Kent Planlama dersini Nilüfer Belediyesi’nde işledi. Geleceğin mimarları, Nilüfer Belediyesi’ndeki...