Fatih Mehniyar: Karapürçek Marka Olacak

Son Güncelleme:

Yayın Tarihi:

AK Parti Karapürçek Belediye Başkan Aday Adayı Fatih Mehniyar, seçim çalışmaları kapsamında Karapürçeklilerle buluşmaya devam ediyor. Mehniyar, ilçe sakinlerinin fikirlerini dinleyerek, projelerini anlatıyor ve Karapürçek’in geleceği için umut dolu planlarını paylaşıyor.

Yaptığı ziyaretler sonrasında açıklamalarda bulunan Fatih Mehniyar, AK Parti olarak önümüzdeki dönemde Karapürçek’i kendi tarihi, sosyal, ekonomik ve kültürel değerleriyle bir marka haline getirmeyi amaçladıklarını belirtti. Karapürçek’in ekonomisi, kültürü, tarihi mirası, el sanatları, tarımı ve turizmiyle Türkiye’de önemli bir konuma geleceğine inandığını ifade etti.

Mehniyar, ilçenin küresel düzeyde tarım, hayvancılık ve ormancılık gibi sektörlerde en ileri teknikleri, teknolojileri ve ekonomik bağlantıları getirerek Karapürçek’in markalaşmasına katkı sağlayacaklarını vurguladı. Amacının ilçenin ismini duyurmak ve Türkiye’nin bu alanlardaki gelişmelerine entegre olmasını sağlamak olduğunu söyledi.

“Karapürçek’in geleceği için büyük bir potansiyel olduğuna inanıyorum. El birliğiyle, ilçemizin değerlerini ön plana çıkaracak, ekonomisini güçlendirecek ve ulusal düzeyde tanınır hale getireceğiz” diyen Mehniyar, halkın beklentilerini dikkate alarak Karapürçek’i daha ileri bir seviyeye taşıyacaklarının altını çizdi.

- REKLAM -spot_img

Alemdar: Şimdi Sakarya için hep birlikte çok çalışma vakti

SAKARYA- Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, hayırlı olsun ziyaretinde TBMM KEFEK Başkanı Çiğdem Erdoğan ve AK Parti Gençlik Kolları’nı ağırlayarak, “Şimdi Sakarya için...

İlgili Diğer Haberler