Enver Tok: Sürdürülebilir bir Serdivan için göreve talibiz

Son Güncelleme:

Yayın Tarihi:

AK Parti Serdivan Belediye Başkan Aday Adayı Enver Tok, ilçede yürüttüğü seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Tok, “Hep birlikte sürdürülebilir bir Serdivan için göreve talibiz” dedi.

ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

AK Parti Serdivan Belediye Başkan Aday Adayı Enver Tok, yürüttüğü seçim çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. İlçede esnafları ziyaret eden Tok, ahde vefa ziyaretleri ile de partinin önde gelen isimleriyle bir araya geliyor. Serdivan’dan büyük ilgi gören Tok, toplumun farklı kesimlerinden vatandaşlarla da bir araya gelerek çalışmalarını anlatıyor.

GÖREVE TALİBİZ

Serdivan’da göreve talip olduklarını ifade eden Tok, “Hep birlikte sürdürülebilir bir Serdivan için göreve talibiz. Nasip olursa ilçemizin yarınlarını inşa etmek için projelerimizle sürdürülebilir bir Serdivan’ı inşa edeceğiz. Çevreye duyarlı, sağlık alanında örnek alınan, erişilebilirlik ve ekonomik parametreleri ile bölgenin yıldızı olacak bir Serdivan hayal ediyoruz. Bu kapsamda gençlerimizle, girişimci kadınlarımızla, engellilerimizle, esnaflarımızla bir araya gelerek onların beklentilerini alıyoruz. Serdivan’ın isteklerinin farkındayız ve göreve hazırız” dedi.

- REKLAM -spot_img

GUESS JEANS Iris Law’u marka yüzü olarak tanıttı

GUESS JEANS, yeni GUESS AIRWASHTM teknolojisiyle denim dünyasında devrim yaratırken, Iris Law’u marka yüzü olarak tanıttı. Amerikalı denim öncüsü GUESS JEANS, Kaliforniya’nın yaşam tarzını yansıtan...

İlgili Diğer Haberler

Geleceğin mimarları Nilüfer’i inceledi

Bursa Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesi öğrencileri, Şehircilik ve Kent Planlama dersini Nilüfer Belediyesi’nde işledi. Geleceğin mimarları, Nilüfer Belediyesi’ndeki...