Derince Sağlıklı Hayat Merkezi Yeni Adresinde Hizmet Vermeye Başladı

Son Güncelleme:

Yayın Tarihi:

KOCAELİ- Derince Sağlıklı Hayat Merkezi, yeni adresinde hizmet vermeye başladı. Kocaeli İl Sağlık Müdürlüğü’nün çalışmaları sonucunda, konforlu ve modern imkânlara sahip yeni hizmet binasına taşınan merkez, artık Yenikent Mahallesi, Bayındır Sokak, No:4 Kat:2 Derince (Şehit Emre Kaan Arlı ASM ikinci kat) adresinde hizmet veriyor. Bünyesinde Kanser Erken Teşhis Tarama ve Eğitim Merkezi (KETEM) araç park alanı, konforlu fiziki alanları, gelişmiş olanakları ve güler yüzlü personeli ile vatandaşlara önemli hizmetler sunuyor.   

Merkezde, vatandaşlara önemli birinci basamak sağlık hizmetleri ücretsiz olarak sunuluyor.  Diyetisyen, mamografi ve psikolog hizmetleri dışındaki tüm hizmetlerin randevusuz olarak verildiği merkezde özellikle Kanser Erken Teşhis Tarama ve Eğitim Merkezi (KETEM) bünyesinde sunulan hayati öneme sahip hizmetler ise vatandaşlara randevusuz olarak sunulmakta. 

Merkezde Sunulan Hizmetler Neler?
Derince Sağlıklı Hayat Merkezi’nde sunulan hizmetlerimiz şöyle:
Sağlıklı Beslenme ve Diyetisyen Danışmanlık
Psikolojik Danışmanlık
Fiziksel Aktivite ve Egzersiz Danışmanlığı
Sigara Bırakma Danışmanlığı (ücretsiz ilaç dağıtımı)
Meme Kanseri Taraması (Mamografi)
Kalın Bağırsak Kanseri Taraması (Dışkıda gizli kan tahlili)
Rahim Ağzı Kanseri Taraması (HPV Testi)
Gebe Eğitim Salonu

Detaylı Bilgi ve Randevu Nasıl Alabilirim?
Tüm bu hizmetlerden yararlanmak isteyen vatandaşlarımız, detaylı bilgi ve randevu için 0262 223 62 82 numaralı telefondan iletişime geçebilirler. Derince Sağlıklı Hayat Merkezi tüm vatandaşlarımızı yeni adresinde sağlıklı ve mutlu bir yaşama davet ediyor. 

- REKLAM -spot_img

Adapazarı’nda Kurtuluş Coşkusu ve Tarihi Açılış

Adapazarı, 21 Haziran 2024 tarihinde tarihi ve kültürel mirasını kutlamak üzere anlamlı etkinliklere ev sahipliği yapacak. Adapazarı Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikler kapsamında Kurtuluşun 103....

İlgili Diğer Haberler