Betül Yılmaz Pişirici Kimdir?

Son Güncelleme:

Yayın Tarihi:

Betül Yılmaz, 30 Temmuz 1985 tarihinde Rize’de doğan, memur bir ailenin en büyük kızı olarak hayata gözlerini açtı. İlköğretim ve lise eğitimini Karadeniz Bölgesi’nin Artvin ilinde tamamladıktan sonra, Anadolu Üniversitesi’nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünden mezun oldu. Yeni şeyler öğrenme arzusuyla İstanbul Üniversitesi’nde Felsefe bölümünde eğitimine devam etmektedir.

Mezuniyet sonrası, çeşitli kurumsal firmalarda satış ve pazarlama uzmanı ile iletişim koordinatörü olarak çalıştı. 2015 yılında evlenen Betül Yılmaz’ın bir oğlu bulunmaktadır. Eşiyle birlikte kurdukları yurtdışı eğitim danışmanlık şirketinde uzun süre iletişim koordinatörlüğü yaptıktan sonra, içindeki güzellik sektörüne olan ilgiyi bastıramayarak 2020 yılında kendi güzellik salonunu kurdu.

Güzellik sektöründeki tutkusu, çocukluk yıllarında kız kardeşiyle birlikte oyun oynarken başlayan makyaj ve saç kesme deneyimlerinden gelmektedir. Betül Yılmaz, Cilt bakımı ile ilgili kendi evinde oluşturduğu bakım rutinleriyle bile dikkat çekmiş ve çevresine sürekli olarak güzellik önerileri verir hale gelmiştir. İnsanlara doğru ve dürüst bilgi aktarmayı hedefleyen Betül Yılmaz, 2022 yılında yılın dikkat çeken salonu ödülünü almıştır.

Betül Yılmaz Pişirici’nin Sosyal Medya Hesaplarından takip edebilirsiniz:
https://www.instagram.com/betulyilmazofficial/
https://www.instagram.com/betulyilmazbeauty/
Betül Yılmaz web sitesi

- REKLAM -spot_img

Alemdar: Şimdi Sakarya için hep birlikte çok çalışma vakti

SAKARYA- Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, hayırlı olsun ziyaretinde TBMM KEFEK Başkanı Çiğdem Erdoğan ve AK Parti Gençlik Kolları’nı ağırlayarak, “Şimdi Sakarya için...

İlgili Diğer Haberler