Başkan Adayı Osman Çelik Taksi Dolmuş Esnafı ile Kahvaltıda Buluştu

Son Güncelleme:

Yayın Tarihi:

Cumhur İttifakı Serdivan Belediye Başkan Adayı Osman Çelik, Serdivan-Güneşler Taksi Dolmuş esnafı ile kahvaltıda bir araya geldi. Sakarya Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Yusuf İlkhun, yönetimi ve şoförlerin de katıldığı programa, AK Parti Serdivan İlçe Başkan Yardımcısı Yusuf Haldızoğlu da iştirak etti.

Birlikte Daha Güçlüyüz

Serdivan-Güneşler Taksi dolmuş esnafı ile fikir alışverişinde bulunan Başkan Adayı Osman Çelik  “Var olan sorunların çözümü için ne gerekiyorsa yapacağız. Hem siz değerli esnafımız için hem de vatandaşımıza daha kaliteli bir hizmet sunabilmek adına karşılıklı işbirliği içerisinde çalışacağız. Birlikte daha güçlüyüz” şeklinde konuştu.

Ulaşımda Daha Kaliteli ve Konforlu Hizmet

Belediyelerin halka en yakın yönetim birimleri olmaları ve ihtiyaçları yerinde tespit edebilmeleri sebebiyle, bu tür buluşmaları çok önemsediğini ifade eden Çelik “Parti olarak hizmet ve eser belediyeciliği anlayışı ile belediyemizin sunacağı her türlü hizmette vatandaşlarımızın günlük yaşantısını ve hayat kalitesini yükseltmeyi hedeflemekteyiz. Bizim amacımız ilçemizde doğru ve en elverişli projeleri ivedilikle hayata geçirmektir.” sözlerini kullandı. 

Belediye Başkan Adayı Çelik, vatandaşa daha konforlu ve güvenli hizmet sunmayı planlarken, taksi dolmuş esnafını da ihtiyaçları doğrultusunda desteklemeye devam edeceklerini ifade etti. “Parti prensibimiz gereği ulaşım alanında hem esnafımız hem de halkımız için etkili çözümler üretmek bizim görevimizdir.” diyen Çelik, Serdivan’ı daha yaşanabilir seviyelere çıkarmayı hedeflediklerini belirtti. 

Hizmetlerimizle Öncü Olmaya Devam Edeceğiz

Taksi dolmuş esnafının şehir içi ulaşımda büyük rolü olduğunu vurgulayan Çelik “Yönetimi devraldığımızda bize yönetim yetkisi ve sorumluluğu veren milletimize daha müreffeh bir hayat sunmak için tüm gücümüzle çalışacağız. Hizmetlerimizle öncü olmaya devam edeceğiz.  Daha demokratik, daha katılımcı, daha şeffaf ve daha hesap verebilir bir anlayışla, esnafımızla, halkımızla Türkiye Yüzyılı’na yakışır Serdivan’ı hep birlikte inşa edeceğiz.”  şeklinde konuştu.

Program sonrasında verimli bir toplantı gerçekleştirdiklerini belirten Çelik,  Sakarya Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Yusuf İlkhun’a, oda yöneticileri ve esnaflara teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

- REKLAM -spot_img

Adapazarı’nda Kurtuluş Coşkusu ve Tarihi Açılış

Adapazarı, 21 Haziran 2024 tarihinde tarihi ve kültürel mirasını kutlamak üzere anlamlı etkinliklere ev sahipliği yapacak. Adapazarı Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikler kapsamında Kurtuluşun 103....

İlgili Diğer Haberler