Ayşe Mermerci: Değişim için hazırmısın Gökçehöyük?

Son Güncelleme:

Yayın Tarihi:

Ankara Gölbaşı Gökçehöyük mahallesinin ilk kadın muhtar adayı olan Ayşe Mermerci ‘Mahallemizi daha güzel bir yer haline getirmek, sürdürülebilir projelerle geleceğe güvenle bakabilmek için yola çıktık’ dedi.

Gökçehöyük Mahallesi muhtar adayı Ayşe Mermerci seçim çalışmaları kapsamında çalmaık kapı, sıkmadık el birakmadı. Ziyaretler sonrası açıklamalarda bulunan Mermerci; ‘Çocuklarımızın geleceğini parlak kılmak amacıyla yeteneklerini keşfetmelerine yardımcı olacak, eğitimlerini destekleyecek ve hayallerini gerçekleştirmelerine rehberlik edeceğiz. Gençlerimize spor, kültür ve eğitim alanlarında destek vererek, onların yeteneklerini ortaya çıkarmayı amaçlıyoruz. Ayrıca, mahallemizde bir kadın kooperatifi kurarak kadın girişimciliğini desteklemek, spor alanında kendi alt yapımızı oluşturmak ve kültürel etkinliklere katkı sağlamak adına projeler hayata geçireceğiz.

Mahallemizde sosyal etkileşimi artırmak, dostlukları güçlendirmek ve mahalle sakinlerini bir araya getirmek amacıyla çeşitli etkinlikler düzenleyerek, kültür ve sanatın mahallemizde yaşayan herkese ulaşmasını sağlayacağız. Ayrıca, çevre düzenlemeleri, sosyal alanların geliştirilmesi, yeni mezarlık alanları oluşturulması gibi projelerle mahallemizi daha yaşanabilir bir yer haline getirmek için çaba harcayacağız.

Bu vizyon doğrultusunda mahallemizi daha güzel bir yer haline getirmek, sürdürülebilir projelerle geleceğe güvenle bakabilmek için yola çıktık. Bağlarımızı hiç koparmadığımız baba topraklarına ahde vefayla, Gökçehöyük mahallesinin ilk kadın muhtar adayı olarak, birlikte elde edeceğimiz başarılarla mahallemizin tarihine damgamızı vurmayı hedefliyoruz. Değişim ve gelişim için hazır mısınız, Gökçehöyük?’ dedi.

Gökçehöyük Mahallesi muhtar adayı Ayşe Mermerci’nin sosyal medya hesabı
https://www.instagram.com/Ayse.mermerci/

- REKLAM -spot_img

Alemdar: Şimdi Sakarya için hep birlikte çok çalışma vakti

SAKARYA- Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, hayırlı olsun ziyaretinde TBMM KEFEK Başkanı Çiğdem Erdoğan ve AK Parti Gençlik Kolları’nı ağırlayarak, “Şimdi Sakarya için...

İlgili Diğer Haberler